Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Idea

Bobrowiecka 6

To serce całego kompleksu i miejsce, w którym już 10 lat temu sztuka na trwałe zagościła w przestrzeni biurowej, tworząc unikalny klimat wnętrz. Swoją siedzibę ma tu także Fundacja Rodziny Staraków. Jej celem jest pomoc młodym, utalentowanym osobom w realizacji ich życiowych planów. Biurowiec Bobrowiecka 6 to budynek biurowy klasy A. Wyróżnia go oryginalna i nowoczesna architektura oraz technologie zapewniające optymalne środowisko pracy.

Budynek został zaprezentowany w prestiżowym atlasie Phaidon Atlas of 21st Century World Architecture przedstawiającym ponad 1000 wyjątkowych projektów z całego świata ukończonych w XXI wieku.

Więcej

Bobrowiecka 8

To kontynuacja całościowej strategii firmy Spectra Development odpowiedzialnej za zarządzanie wszystkimi inwestycjami z zakresu nieruchomości. Konsekwentnie tworzone jest miejsce o charakterze dzielnicy, w którym najważniejsze wartości stanowią sztuka i kultura pracy.

Więcej

Bobrowiecka 10

To nie tylko niezwykła architektura i funkcjonalność, to również przyjazna przestrzeń dla najbardziej wymagających. Budynek charakteryzuje się zróżnicowaną wysokością, od 1 do 5 pięter. Znajdują się w nim łącznie 123 przestronne i funkcjonalne apartamenty oraz osiem lokali usługowych położonych na parterze.

Więcej