Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Bobrowiecka 8 Inwestycją Biurową Roku

  Biurowiec Bobrowiecka 8 został zwycięzcą w prestiżowym konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii „Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Biurowej”. Budynek zyskał największe uznanie kapituły konkursu oraz czytelników portalu propertynews.pl. Nagrodę na uroczystej gali, w imieniu Inwestora, odebrał Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

  – Czuję ogromną satysfakcję z tego wyjątkowego wyróżnienia. Biurowiec Bobrowiecka 8, to wyjątkowe miejsce, które oferuje najemcom nie tylko powierzchnię biurową najwyższej klasy, ale umożliwia też codzienne bezpośrednie obcowanie ze Sztuką przez duże S – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development

  Bobrowiecka 8 to 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A, która została już skomercjalizowana w 70%. Wśród dotychczasowych najemców powierzchni biurowej i usługowej znajdują się m.in. CEDC International, Centrum Medyczne Gamma, Grupa ENGIE, Grupa Gastromall, Green Caffè Nero, NUTRICIA Polska, Roche Diagnostics Polska, sieć klubów fitness Zdrofit i Żywiec Zdrój S.A. Biurowiec oferuje najemcom liczne udogodnienia, jak doskonała lokalizacja i łatwy dojazd, 501 miejsc parkingowych w dwupoziomowej hali garażowej, stojaki na rowery i prysznice dla cyklistów  Inwestycję, która została oddana do użytku w październiku 2017 r. Spectra Development zrealizowała w zaledwie 18 miesięcy. Generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska.

  Biurowiec o ponadczasowej architekturze wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. Inwestycja wraz z sąsiednimi budynkami – biurowym Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10 – wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci, który spełnia założenia pomysłodawcy tworząc wizualnie atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w dzielnicy. Bobrowiecka 8 to architektoniczna perła Dolnego Mokotowa, którą na rynku stołecznych nieruchomości komercyjnych wyróżnia unikatowa obecność sztuki. Zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w biurowcu prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów.

  Bobrowiecka 8 to przemyślany architektonicznie budynek, który poza podstawową funkcją biurową stanowi także wyjątkowe tło do prezentacji sztuki współczesnej. Cieszę się, że zaprojektowany przez nas spójny stylistycznie biurowiec został nagrodzony w tak prestiżowym konkursie. – powiedział Olgierd Jagiełło z pracowni JEMS Architekci.

  Biurowiec znajduje się przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, dzięki czemu charakteryzuje go doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Bobrowiecka 8 powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM.

  Prime Property Prize to plebiscyt wyłaniający najlepsze nieruchomości i przestrzenie komercyjne ostatniego roku, a także osobistości i firmy, których działania odegrały kluczową rolę w rozwoju branży. W 2018 r. odbyła się już VII edycja konkursu, który organizowany jest w ramach dorocznej konferencji branży nieruchomości Property Forum.

  ←    Centrum prasowe