Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Carrefour Express na Bobrowieckiej 10

  Carrefour Express, sieć sklepów typu convenience znalazł się wśród najemców lokali usługowych budynku mieszkalnego Bobrowiecka 10, zrealizowanego przez Spectra Development. Do kameralnego apartamentowca zlokalizowanego na warszawskim Dolnym Mokotowie wprowadzają się właśnie pierwsi mieszkańcy, dla których możliwość zrobienia zakupów „tuż pod domem” będzie dużym udogodnieniem. Bobrowiecka 10 to obecnie jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji zlokalizowanych w tej części Warszawy.

  – Otwarcie samoobsługowego sklepu Carrefour Express w oddanym już do użytku apartamentowcu to bardzo dobra wiadomość dla obecnych i potencjalnie nowych mieszkańców naszej inwestycji. To udogodnienie docenią zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy okolicznych biur – mówi Krzysztof Kołakowski, Kierownik biura sprzedaży inwestycji Bobrowiecka 10.

  Budynek przy ul. Bobrowieckiej 10 liczy w sumie 117 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie. Na parterze znajduje się osiem lokali usługowych, które podnoszą komfort codziennego życia mieszkańców. Klienci Carrefour Express, poza możliwością zrobienia zakupów, będą mogli skorzystać z usług dodatkowych, jak opłacenie rachunków czy doładowanie telefonu.

  W ofercie inwestycji Spectra Development dostępne są jeszcze bardzo ciekawe mieszkania. Są to jednopokojowe studia w przedziale od 30 do 39 mkw., mieszkania dwupokojowe zarówno w mniejszym metrażu ok. 43 mkw., jak i wygodne apartamenty o powierzchni 63 mkw. Podobnie oferta trzypokojowych mieszkań w przedziale od 59 do 78 mkw. to zarówno kompaktowe powierzchnie, jak i bardziej przestronne lokale. Dostępne są również ostatnie, wyjątkowe na warszawskim rynku nieruchomości, dwupoziomowe apartamenty z ogródkiem i widokiem na dwie strony świata o powierzchni do 130 mkw. Mieszkańcy domu mają do dyspozycji podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo zapewnia 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. 57 kamer, ochronę i wideodomofony.

  Bobrowiecka 10 to inwestycja o podwyższonym standardzie. Apartamentowiec, wraz z sąsiadującymi budynkami biurowymi – istniejącym Bobrowiecka 6 i powstającym Bobrowiecka 8, wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Osiedle wyróżnia niski współczynnik zabudowy oraz kameralna atmosfera budynku. Właściciele mieszkań chwalą inwestycję doceniając oryginalną zieleń i wyjątkową Czarną Olszę – pomnik przyrody wkomponowany w jeden z dwóch dziedzińców na terenie nieruchomości.

  Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka10.pl

  ←    Centrum prasowe