Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Kompleks przy Bobrowieckiej ożywił dzielnicę

  Kompleks budynków biurowo-mieszkalnych przy ul. Bobrowieckiej istotnie przyczynił się do wzrostu atrakcyjności tej części Warszawy. Dostępność sztuki współczesnej oraz szeroka oferta usługowa w budynkach wprowadziła różnorodność w zakresie spędzania wolnego czasu przez okolicznych mieszkańców, jak i użytkowników budynków biurowych. Kompleks budynków, który tworzą dwa biurowce – Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10, stał się także impulsem dla innych deweloperów inwestujących w dzielnicy.                                    

  Kompleks przy ul. Bobrowieckiej tchnął życie w tę okolicę. Dzięki bliskości wielu sklepów i usług mieszkańcy, jak i pracownicy biur zyskali oszczędność czasu i łatwość dostępu do różnorodnej oferty, której dotychczas brakowało w tej części Dolnego Mokotowa. Kawiarnie, czy restauracje znajdujące się w naszych budynkach cieszą się zainteresowaniem nie tylko w tygodniu, ale także w weekendy. Dzięki temu Sielce na nowo stały się tętniącą życiem częścią Mokotowa – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

  Kompleks przy ul. Bobrowieckiej charakteryzuje szeroki wachlarz usług zwiększający komfort codziennego życia pracowników okolicznych biurowców oraz mieszkańców. W budynku Bobrowiecka 8 sukcesywnie postępują otwarcia wcześniej wynajętych powierzchni usługowo-handlowych. Dużym zainteresowaniem, zarówno wśród najemców jak i okolicznych mieszkańców, cieszy się restauracja Olimp oraz kawiarnia Green Caffe Nero, które znajdują się na parterze biurowca. Z kolei na początku kwietnia nastąpiło otwarcie sieciowego klubu fitness – Zdrofit, na które z niecierpliwością czekało liczne grono klientów. W budynku funkcjonuje już także centrum rehabilitacyjne Gamma, natomiast w pobliżu zlokalizowane są prywatne placówki medyczne świadczące m.in. badania z zakresu medycyny pracy. Na parterze sąsiadującego apartamentowca Bobrowiecka 10 znajdują się: sklepy spożywcze, piekarnia, restauracje z kuchnią włoską i domowymi obiadami. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych lokali, w tym także sali zabaw dla dzieci. W pobliżu ul. Bobrowieckiej znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i przedszkola, kwiaciarnia, piekarnia, samoobsługowa pralnia, bankomat oraz studio stylizacji paznokci i fryzjer. Najemcy Bobrowieckiej 6 i 8 już niedługo będą mogli skorzystać z kolejnego udogodnienia – myjni samochodowej, która znajdzie się w budynku Bobrowiecka 8. Dużym zainteresowaniem cieszy się także elektryczna stacja ładowania pojazdów zlokalizowana na terenie kompleksu.

  Inwestycja Bobrowiecka 8 wraz z sąsiadującymi budynkami – biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10, wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Biurowiec Bobrowiecka 8 wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. Inwestycja to 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów. Bobrowiecka 8 zlokalizowana jest na warszawskim Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, gwarantuje to doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami stolicy.

  Biurowiec Bobrowiecka 8 powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, a funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca.

  ←    Centrum prasowe