Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • ONE House dołączy do grona najemców Bobrowieckiej 8

  Spectra Development podpisała umowę w zakresie wynajęcia powierzchni biurowej w budynku Bobrowiecka 8. Kolejnym najemcą jest agencja marketingowa ONE House, której biuro zostanie otwarte w III kwartale br. Dzięki podpisanej umowie budynek przekroczył 86% komercjalizacji. W biurowcu postępują także otwarcia wcześniej wynajętych powierzchni usługowo-handlowych zwiększając komfort codziennego życia pracowników i mieszkańców okolicy.

  – Cieszę się z kolejnego podpisanego kontraktu oraz z faktu, że zespół ONE House, podobnie jak nasi inni najemcy, docenia sztukę i atmosferę biurowca – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development. – Zamknięcie procesu komercjalizacji Bobrowieckiej 8 jest już coraz bliżej. Aktualnie poziom wynajmu przekroczył 86%, a dostępność powierzchni sukcesywnie zmniejsza się. Obecnie prowadzimy kolejne negocjacje, które w niedługim czasie doprowadzą nas do zamknięcia procesu wynajmu – dodaje.

  ONE House to agencja marketingowa świadcząca kompleksowe usługi z zakresu marketingu i komunikacji. Firma wynajęła blisko 1 200 mkw. powierzchni biurowej na IV piętrze. Przeniesienie siedziby agencji ONE House do nowej lokalizacji zaplanowane jest na sierpień br.

  – Wynajęta powierzchnia jak również sam budynek i okolica idealnie odpowiada naszym potrzebom. Cieszymy się, że przenosimy się w miejsce spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Dla nas nowa siedziba w tak prestiżowym budynku oznacza kolejny bardzo ważny etap w rozwoju agencji.  – powiedział Marcin Piecewicz, CEO, ONE House

  Kompleks przy Bobrowieckiej charakteryzuje szeroki wachlarz usług zwiększający komfort codziennego życia pracowników okolicznych biurowców oraz mieszkańców. W budynku Bobrowiecka 8 sukcesywnie postępują otwarcia wcześniej wynajętych powierzchni usługowo-handlowych. Dużym zainteresowaniem, zarówno wśród najemców jak i okolicznych mieszkańców, cieszy się restauracja Olimp oraz kawiarnia Green Caffe Nero, które znajdują się na parterze biurowca. Z kolei na początku kwietnia nastąpiło otwarcie sieciowego klubu fitness – Zdrofit, na które z niecierpliwością czekało liczne grono przyszłych klientów. W budynku funkcjonuje już także centrum rehabilitacyjne, natomiast w pobliżu zlokalizowane są prywatne placówki medyczne świadczące m.in. badania z zakresu medycyny pracy. Na parterze sąsiadującego apartamentowca Bobrowiecka 10 znajdują się: sklepy spożywcze, piekarnia, restauracje z kuchnią włoską i domowymi obiadami. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych lokali, w tym także sali zabaw dla dzieci. W pobliżu Bobrowieckiej znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i przedszkola, kwiaciarnia, piekarnia, samoobsługowa pralnia, bankomat oraz studio stylizacji paznokci i fryzjer. Najemcy Bobrowieckiej 8 i Bobrowieckiej 6 już niedługo będą mogli skorzystać z kolejnego udogodnienia – myjni samochodowej, która znajdzie się w budynku Bobrowiecka 8. Dużym zainteresowaniem cieszy się także elektryczna stacja ładowania pojazdów zlokalizowana na terenie kompleksu.

  Inwestycja Bobrowiecka 8 wraz z sąsiadującymi budynkami – biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10, wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci. Biurowiec Bobrowiecka 8 wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. Inwestycja to 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A. We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w budynku, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów. Bobrowiecka 8 zlokalizowana jest na warszawskim Dolnym Mokotowie przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, gwarantuje to doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami stolicy.

  Biurowiec Bobrowiecka 8 powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM. Deweloperem inwestycji jest Spectra Development, a funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Agencja CBRE doradzała po stronie Wynajmującego.

  ←    Centrum prasowe