Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Powierzchnia biurowa przy Bobrowieckiej 8 z wyróżnieniem w konkursie „OFFICE SUPERSTAR”

  Jedna z powierzchni biurowych znajdujących się w budynku Bobrowiecka 8 została wyróżniona w konkursie „OFFICE SUPERSTAR” w kategorii ”Najlepsze biuro w Warszawie”. Konkurs wyłania najlepsze biura, które kreują przyjazną przestrzeń pracy oraz sięgają po nowoczesne, ale także praktyczne aranżacje wnętrz. Najemcą wyróżnionej powierzchni jest Polpharma Biologics, dla której wnętrze projektowali Trzop Architekci i studio Colombe. Organizatorem konkursu jest agencja CBRE.

  Decyzją Jury powierzchnia wynajmowana w biurowcu Bobrowiecka 8 przez spółkę Polpharma Biologics została wyróżniona w konkursie „OFFICE SUPERSTAR” w kategorii ”Najlepsze biuro w Warszawie”. Spółka warszawskie biuro – 379 mkw powierzchni na parterze budynku Bobrowiecka 8 – wynajmuje od września 2020 r.

  Nagrodzona przestrzeń, choć bardzo atrakcyjna – wysoka, na planie prostokąta – ze względu na znajdujące się w niej kolumny, stanowiła wyzwanie dla architektów wnętrz. Zadanie zostało powierzone pracowni Trzop Architekci i studiu Colombe. Otrzymane wyróżnienie dowodzi, że biuro Polpharma Biologics w budynku Bobrowiecka 8 zostało zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i w sposób, który tworzy je miejscem harmonijnym i przyjemnym z dobrą atmosferą do pracy.

  Bobrowiecka 8 wraz z sąsiednimi budynkami  – biurowcem Bobrowiecka 6 i apartamentowcem Bobrowiecka 10 tworzy na Dolnym Mokotowie zespół urbanistyczny zrealizowany przez Spectra Development. Całość kompleksu została zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci. Budynki znajdujące się wchodzące w jego skład uzyskały tytuły i wyróżnienia w prestiżowych konkursach: Apartamentowiec Bobrowiecka 10 w 2021 r. w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” otrzymał wyróżnienie w kategorii „Obiekty mieszkalne”, biurowiec Bobrowiecka 8 w 2018 r. uzyskał tytuł Inwestycji Roku Rynku Powierzchni Biurowej w konkursie Prime Property Prize, a budynek Bobrowiecka 6 wyróżniono w prestiżowym Phaidon Atlas of 21st Century Architecture.

  *zdjęcie ze strony: https://officesuperstar.pl/single-office/polpharma-biologics-wyroznienie

  ←    Centrum prasowe