Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Spectra Development Budowlaną Firmą Roku

  Spectra Development, która zrealizowała kompleks Bobrowiecka, uzyskała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018 przyznawany przez miesięcznik Builder. Z kolei Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development został nagrodzony tytułem Osobowość Branży 2018 r. Prestiżowy plebiscyt Builder Awards 2018 organizowany był po raz XVI. Na uroczystej gali, w imieniu firmy i swoim, nagrody odebrał Dariusz Sokołowski.

  – Te wyróżnienia to dla mnie ogromna, podwójna satysfakcja. Otrzymane nagrody to nie tylko moje osobiste wyróżnienie, są one wspólnym osiągnięciem całego zespołu Spectra Development, któremu bardzo dziękuję za ciężką pracę nad tym sukcesem. Kluczem do osiągania wyznaczonych celów jest zaangażowanie w realizowane projekty, którego naszym pracownikom nie brakuje – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development

  Spectra Development została przez Kapitułę konkursu i redakcję miesięcznika Builder nagrodzona tytułem Budowlanej Firmy Roku 2018 za realizację budynku biurowego Bobrowiecka 8 wchodzącego w skład kompleksu budynków biurowo-mieszkalnych na warszawskim Dolnym Mokotowie. Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development otrzymał wyróżnienie za efektywne zarządzanie firmą oraz całokształt pracy. Plebiscyt Builder Awards jest rokrocznie organizowany przez redakcję miesięcznika branży budowlanej Builder. W bieżącym roku odbyła się już XVI edycja konkursu.

  Bobrowiecka 8 to 25 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej klasy A, która została skomercjalizowana już w ponad 80%. Wśród najemców powierzchni biurowej i usługowej znajdują się m.in. CEDC International, Centrum Medyczne Gamma, Chimney Poland, Grupa ENGIE, Green Caffè Nero, kancelaria Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska, Grupa Danone, Olimp, Roche Diagnostics Polska, klub fitness Zdrofit. Biurowiec oferuje najemcom liczne udogodnienia, jak doskonała lokalizacja i łatwy dojazd, 501 miejsc parkingowych w dwupoziomowej hali garażowej, stojaki na rowery i prysznice dla cyklistów. Inwestycję, która została oddana do użytku w październiku 2017 r. Spectra Development zrealizowała w zaledwie 18 miesięcy. Generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska.

  Biurowiec o ponadczasowej architekturze wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują najwyższy komfort pracy. Inwestycja wraz z sąsiednimi budynkami – biurowym Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10 – wchodzi w skład zespołu urbanistycznego zaprojektowanego przez pracownię JEMS Architekci, który spełnia założenia pomysłodawcy tworząc wizualnie atrakcyjną, funkcjonalną i pełną przestrzeni tkankę miejską wprowadzającą nową jakość w dzielnicy. Bobrowiecka 8 to architektoniczna perła Dolnego Mokotowa, którą na rynku stołecznych nieruchomości komercyjnych wyróżnia unikatowa obecność sztuki. Zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń, we współpracy z Fundacją Rodziny Staraków w biurowcu prezentowana jest twórczość młodych polskich artystów.

  Biurowiec znajduje się przy wjeździe na trasę Mostu Siekierkowskiego, dzięki czemu charakteryzuje go doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Bobrowiecka 8 powstała zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikacją BREEAM i systemem modelowania budynku BIM.

  ←    Centrum prasowe