Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • Sprzedano już blisko 90% mieszkań na Bobrowieckiej 10

  Apartamentowiec Bobrowiecka 10, zrealizowany przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie, zbliża się do poziomu 90% sprzedanych mieszkań. Choć w inwestycji o podwyższonym standardzie liczba dostępnych lokali topnieje, dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania zarówno o mniejszym, jak i o większym metrażu. Atrakcyjna szeroka oferta lokali usługowych, które znajdują się zarówno w budynku mieszkalnym Bobrowiecka 10, jak i sąsiadującym biurowcu Bobrowiecka 8 jest dodatkowym elementem przyciągającym klientów.

  – Z końcem kwietnia mamy nadzieję przekroczyć poziom 90% sprzedanych mieszkań. Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci cenią możliwość zakupu gotowego mieszkania wraz z pakietem wykończeniowym. W tej chwili w ofercie dostępne są głównie mieszkania dwu – i trzy pokojowe oraz ostatnie mieszkanie czteropokojowe i studio. Bobrowiecka 10 to bardzo atrakcyjne miejsce do życia, które oferuje mieszkania dostępne od zaraz. Możliwość szybkiego wprowadzenia się oraz rozwijająca się infrastruktura pomaga zainteresowanym osobom w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania – mówi Krzysztof Kołakowski, dyrektor biura sprzedaży inwestycji Spectra Development.

  Kompleks przy Bobrowieckiej charakteryzuje szeroki wachlarz usług, który istotnie wpłynął na atrakcyjność Dolnego Mokotowa dla jej użytkowników i mieszkańców. Na parterze apartamentowca Bobrowiecka 10 znajduje się łącznie osiem lokali użytkowych, których oferta podnosi komfort codziennego życia w dzielnicy. W budynku znajdują się dwa sieciowe sklepy spożywcze oraz restauracja ze zdrową żywnością, a w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych lokali. Także różnorodność punktów przewidzianych w sąsiadującym budynku biurowym Bobrowiecka 8 istotnie zwiększy ilość usług dostępnych w kompleksie, gdzie poza przestrzenią pod lokale gastronomiczne, przewidziano powierzchnię pod klub fitness oraz klinikę rehabilitacyjną. Natomiast w budynkach w niedalekiej okolicy od ulicy Bobrowieckiej znajdują się piekarnia, samoobsługowa pralnia, bankomat oraz studio stylizacji paznokci i fryzjer.

  W budynku przy ul. Bobrowieckiej 10 wybudowano łącznie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Budynek wyróżnia m.in. kameralna zabudowa, oryginalna zieleń i pomnik przyrody wkomponowany w jeden z dwóch dziedzińców znajdujących się na terenie nieruchomości – Czarna Olsza. Do dyspozycji mieszkańców są również podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo osiedla dba całodobowa ochrona i system monitoringu składający się z 57 kamer oraz wideodomofony w każdym lokalu.

  Apartamentowiec wraz z sąsiadującymi budynkami biurowymi – Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci.

  Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka10.pl

  ←    Centrum prasowe