Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 • St. Benedict i Żabka na Bobrowieckiej 10, w której sprzedano już ponad 75% mieszkań

  Bistro St. Benedict oraz Żabka, sklep sieci typu convenience to kolejni użytkownicy lokali usługowych, które znajdują się w budynku mieszkalnym Bobrowiecka 10 zrealizowanym przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie. Zarówno dla mieszkańców apartamentowca, jak i pracowników sąsiadujących biurowców Bobrowieckiej 6 i 8 rozszerzenie zaplecza usługowego najbliższej okolicy wpłynie na podwyższenie komfortu codziennej pracy i życia. Do dziś deweloper sprzedał już ponad 75% wszystkich mieszkań dostępnych w inwestycji zrealizowanej w podwyższonym standardzie.

  – Otwarcie sklepu Żabka w apartamentowcu Bobrowiecka 10 to przede wszystkim bardzo dobra wiadomość dla jego mieszkańców. Możliwość zrobienia zakupów „tuż pod domem” to duże udogodnienie, na które zwraca uwagę wielu klientów naszej inwestycji. Z kolei bistro St. Benedict, z filozofią promowania zdrowego odżywiania, doskonale wpisuje się w potrzeby pracowników dwóch sąsiednich biurowców – Bobrowiecka 6 i 8. To w całości decyduje o rosnącej atrakcyjności całego Kompleksu Bobrowiecka, jako miejsca zarówno do pracy, jak i życia – mówi Dariusz Sokołowski, prezes zarządu Spectra Development.

  Na parterze budynku mieszkalnego Bobrowiecka 10 znajduje się łącznie osiem lokali użytkowych, które rozszerzą ofertę usług w tej części Dolnego Mokotowa, tym samym podnosząc komfort codziennego życia okolicznych mieszkańców i pracowników. Klienci sklepu Żabka, poza możliwością zrobienia zakupów, będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych: wypłaty gotówki, odbioru paczki, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. Z kolei świeżo otwarta restauracja St. Benedict w nowatorski sposób łączy atmosferę francuskiego bistro z filozofią zrównoważonego stylu życia. Lokal poza serwowaniem zdrowego jedzenia na miejscu oraz na wynos ofertuje także usługi cateringowe. Na miejscu dostępne są także ekologiczne herbaty, zioła oraz kawa wyprodukowana zgodnie z zasadami fair trade.

  W budynku przy ul. Bobrowieckiej 10 wybudowano łącznie 117 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie.

  – W tym miesiącu przekroczyliśmy poziom 75% sprzedanych mieszkań. W ofercie są jeszcze ostatnie lokale mieszkalne. Dostępne są m.in. dwupokojowe mieszkania zarówno w mniejszym metrażu, tj. ok. 43 m kw., jak i o większej powierzchni, tj. ok. 63 m kw. Podobnie kształtuje się oferta mieszkań trzypokojowych, wśród których znaleźć można zarówno kompaktowe i bardziej przestronne lokale o metrażu w przedziale od 59 do 78 m kw. – mówi Krzysztof Kołakowski, dyrektor biura sprzedaży inwestycji Spectra Development.

  Bobrowiecką 10 wyróżnia m.in. kameralna zabudowa, oryginalna zieleń i pomnik przyrody wkomponowany w jeden z dwóch dziedzińców znajdujących się na terenie nieruchomości – Czarna Olsza. Do dyspozycji mieszkańców są również podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo osiedla dba całodobowa ochrona i system monitoringu składający się z 57 kamer oraz wideodomofony w każdym lokalu.

  Apartamentowiec, wraz z sąsiadującymi budynkami biurowymi – Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci.

  Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka10.pl

  ←    Centrum prasowe