Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę Spectra Development Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Aktualności

 • Spectra Development mecenasem Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej

  W Spectra Development bardzo cenimy inicjatywy skierowane do lokalnej społeczności! Dlatego zaangażowaliśmy się w VI Turniej Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha Sztama 2023. Spectra Development była mecenasem Turnieju i Wiechowiska oraz sponsorem nowej nagrody, statuetki „Warszawska Wiecha za budowanie dobrego humoru”.  

  Więcej
 • Dialog

  Zapraszamy do rozmowy o projekcie powstania nowego wielofunkcyjnego osiedla przy Radzymińskiej. W ramach tzw. dialogu o inwestycji opowiemy o naszych planach, wysłuchamy opinii i sugestii i wraz z ekspertami będziemy poszukiwać najlepszych sposobów uwzględnienia przedstawionych pomysłów w projekcie. Transmisję ze spotkania online, które odbyło się 8 czerwca możesz obejrzeć TUTAJ Kolejne spotkanie, tym razem na żywo, odbędzie się 13 czerwca (poniedziałek) o godzinie […]

  Więcej
 • Powierzchnia biurowa przy Bobrowieckiej 8 z wyróżnieniem w konkursie „OFFICE SUPERSTAR”

  Powierzchnia biurowa wynajmowana przez Polpharma Biologics w budynku Bobrowiecka 8 została wyróżniona w konkursie organizowanym przez CBRE – OFFICE SUPERSTAR w kategorii ”Najlepsze biuro w Warszawie”.

  Więcej
 • Bobrowiecka 10 z wyróżnieniem „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

  Apartamentowiec Bobrowiecka 10 został wyróżniony w jubileuszowej XXV edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”! Bobrowiecka 10 otrzymała wyróżnienie w kategorii „Obiekty mieszkalne”. 

  Więcej
 • Bobrowiecka 10 wśród finalistów konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

  Miło nam poinformować, że budynek Bobrowiecka 10 znalazł się w gronie finalistów konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Apartamentowiec Bobrowiecka 10 bierze udział w plebiscycie internetowym, którego wyniki zostaną ogłoszone na uroczystej Gali. Zachęcamy do głosowania, trwa do 22 września br.

  Więcej
 • Garaż Bobrowieckiej 8 w kolorach roku 2021

  Posadzki parkingu podziemnego biurowca Bobrowiecka 8 wykonane są w barwach uznanych przez Instytut Koloru Pantone kolorami 2021 roku – Ultimate Grey oraz Illuminating Yellow.

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 nominowana w konkursie ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

  Jesteśmy dumni! Biurowiec Bobrowiecka 8 przeszedł do kolejnego etapu konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE, w którym walczy o tytuł w kategorii „Najlepszy Obiekt Komercyjny w Polsce w latach 2015-2019”

  Więcej
 • Spółki Polpharma i Polpharma Biologics na Bobrowieckiej 8

  Komercjalizacja budynku Bobrowiecka 8 dobiega końca. Do grona najemców biurowca dołączyły spółki Polpharma i PolpharmaBiologics doprowadzając poziom wynajęcia do 96,5%.

  Więcej
 • BREEAM „Excellent” dla Bobrowieckiej 8

  Biurowiec Bobrowiecka 8 otrzymał certyfikat BREEAM Final na poziomie „Excellent”. Certyfikacja z oceną na poziomie 72,4% została przyznana w pełnej wersji „Fully Fitted”. Uzyskanie jednego z wiodących certyfikatów ekologicznych na świecie potwierdza najwyższą jakość inwestycji, która w 2016 r. otrzymała precertyfikat BREEAM Interim „Very Good”.

  Więcej
 • Sąsiedzka pomoc na Bobrowieckiej w walce z COVID-19

  Spectra Development przekazała 2000 maseczek chirurgicznych Zakładowi Opieki i Rehabilitacji przy ulicy Bobrowieckiej 9a w Warszawie, który prowadzony jest przez Akademickie Centrum Medyczne. Maseczki będą stanowiły element ochrony osobistej personelu i podopiecznych placówki. 

  Więcej
 • Future Electronics Polska kolejnym najemcą Bobrowieckiej 8

  Future Electronics Polska jest kolejnym najemcą naszego biurowca. Podpisana umowa plasuje wynajęcie nieruchomości na poziomie 94%. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca komercjalizacji budynku Bobrowiecka 8.

  Więcej
 • Deweloperzy rywalizują o grunty, a ich ceny szybko rosną

  Aktualną sytuację na rynku nieruchomości dla portalu housemarket.pl komentuje Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development

  Więcej
 • Sztuka w kompleksie Bobrowiecka

  Przestrzenie naszych biurowców przy ul. Bobrowieckiej zdobi wyjątkowa kolekcja sztuki. Niepowtarzalna wizytówka kompleksu jest także jednym z aktualnych trendów, mających na celu uatrakcyjnienie miejsca pracy i wspieranie kreatywnego myślenia pracowników biur.

  Więcej
 • Sztuka w przestrzeni biurowej

  Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development na łamach Rzeczpospolitej mówi o roli sztuki w nieruchomościach

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 na końcówce komercjalizacji

  Postępuje komercjalizacja naszego biurowca Bobrowiecka 8, do którego już niedługo wprowadzą się kolejni najemcy

  Więcej
 • Ekologia w centrum zainteresowań Spectra Development

  Trendy związane z budownictwem ekologicznym dla portalu housemarket.pl komentuje Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development

  Więcej
 • Kompleks przy Bobrowieckiej ożywił dzielnicę

  O ożywieniu dzielnicy dzięki kompleksowi budynków biurowo-mieszkalnych przy ulicy Bobrowieckiej napisał m.in. portal propertynews.pl

  Więcej
 • Sytuacja na rynku mieszkaniowym oczami Prezesa Spectra Development

  Dariusz Sokołwski, Prezes Zarządu Spectra Development, komentuje sytuację na rynku mieszkaniowym dla portalu housemarket.pl

  Więcej
 • Spectra Development Budowlaną Firmą Roku 2018 r.

  Miło nam poinformować, że Spectra Development uzyskała tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018 przyznawany przez miesięcznik Builder, a Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu firmy został nagrodzony tytułem Osobowość Branży 2018 r.

  Więcej
 • Kolejne wyróżnienie dla Bobrowieckiej 8

  Biurowiec Bobrowiecka 8 uzyskał nominację na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej w konkursie „Polski Cement w Architekturze – XXII Edycja” organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Polskich i Stowarzyszenie Producentów Cementu

  Więcej
 • Chimney Poland nowym najemcą Bobrowieckiej 8

  Bobrowiecka 8 pozyskała kolejnego najemcę przekraczając tym samym poziom 80% komercjalizacji budynku. Firma Chimney Poland wprowadzi się do nowego biura w pierwszym kwartale 2019 roku.

  Więcej
 • Kolejni najemcy wprowadzą się na Bobrowiecką 8

  Do grona najemców biurowca Bobrowiecka 8 dołączyli Evernex Polska, kancelaria prawna Hoogells Oleksiewicz Sznyrowska oraz OmniChip. Podpisanie umów zbliża budynek Bobrowiecka 8 do osiągnięcia 80% komercjalizacji.

  Więcej
 • Bobrowiecka 10 w konkursie na Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy

  Z dumą informujemy, że budynek Bobrowiecka 10 znalazł się w IV edycji konkursu na Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy, gdzie walczy o nagrodę publiczności. Zachęcamy do głosowania!

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 inwestycją biurową roku

  Z dumą informujemy, że Biurowiec Bobrowiecka 8 został zwycięzcą w prestiżowym konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii „Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Biurowej”.

  Więcej
 • Kolejna nominacja dla Bobrowieckiej 8

  Biurowiec Bobrowiecka 8 znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu Prime Property Prize 2018. To kolejna nominacja dla naszego biurowca w tym roku. Zachecamy do głosowania!

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 ma nowego najemcę

  Firma Roche Diagnostics przeniesie się na Bobrowiecką 8

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 na liście TOP 10 biurowców

  Z dumą informujemy, że nasz biurowiec Bobrowiecka 8, znalazł się na liście 10 najciekawszych biurowców

  Więcej
 • Przy Bobrowieckiej zieleń o podwyższonym standardzie

  Nowawarszawa.pl pisze o tym jak ważne są dla nas tereny zielone w realizowanych przez Spectra Development inwestycjach

  Więcej
 • Elektryczna ładowarka przy Bobrowieckiej

  Kompleks Bobrowiecka oferuje coraz więcej udogodnień. Jednym z nich jest zainstalowana stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

  Więcej
 • Kompleks Bobrowiecka impulsem dla rozwoju okolicy

  Zespół urbanistyczny przy ul. Bobrowieckiej charakteryzuje nie tylko dostępność sztuki współczesnej, ale także oferta usługowa, która zwiększa atrakcyjność dzielnicy, zarówno dla mieszkańców, jak i użytkowników budynków biurowych. Przy Bobrowieckiej znajdują się sieciowe sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie oraz liczne udogodnienia.

  Więcej
 • Rozmowa z architektem o Kompleksie Bobrowiecka

  Zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego wywiadu z architektem, Andrzejem Sidorowiczem z pracowni JEMS Architekcji, który współtworzył Kompleks Bobrowiecka

  Więcej
 • Sprzedano już blisko 90% mieszkań na Bobrowieckiej 10

  Oferta mieszkań przy Bobrowieckiej 10 cieszy się dużym zainteresowaniem. Z końcem kwietnia sprzedaż mieszkań w inwestycji powinna przekroczyć poziom 90 proc. 

  Więcej
 • Bobrowiecka 10 z własnym pomnikiem przyrody

  Na rp.pl można przeczytać o wyzwaniu jakie dla Spectra Development stanowiła realizacja osiedla Bobrowiecka 10, w które wkomponowane zostało 150-letnie drzewo, Olsza Czarna.

  Więcej
 • Sieć klubów Zdrofit najemcą Bobrowieckiej 8

  W budynku biurowym Bobrowiecka 8 już w trzecim kwartale br. zostanie otwarty klub fitness sieci Zdrofit. To bardzo dobra wiadomośc dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia!

  Więcej
 • Juz niedługo na kawę do Green Caffe Nero przy Bobrowieckiej 8

  Do grona najemców budynku biurowego Bobrowiecka 8 dołączyła sieć kawiarni Green Caffe Nero.

  Więcej
 • Olimp przy Bobrowieckiej 8

  Budynek biurowy Bobrowiecka 8 pozyskał pierwszego najemcę powierzchni usługowej, którym jest Grupa Gastromall, właściciel sieci restauracji Olimp.

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 jedynym stołecznym biurowcem nominowanym do Property Design Awards 2018

  O nominacji budynku Bobrowiecka 8 w plebiscycie Property Design Awards 2018 przeczytamy dziś na nowawarszawa.pl

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 zmiena standardy na Dolnym Mokotowie

  Zachęcamy do lektury artykułu nt. biurowca Bobrowiecka 8

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 wśród stołecznych biurowców

  Komentarz Dariusza Sokołowskiego, Prezesa Zarządu Spectra Development w artykule Pulsu Biznesu

  Więcej
 • Wdrożenie BIM na Bobrowieckiej 8

  W Pulsie Biznesu można przeczytać o modelowaniu informacji o budynku (BIM), Jest to nowoczesna technologia w budownictwie, która zastosowana została w biurowcu Bobrowiecka 8.

  Więcej
 • Kolejni najemcy lokali usługowych na Bobrowieckiej 10

  Oferta handlowa przy Bobrowieckiej 10 rozszerza się, a ilość dostępnych mieszkań topnieje!

  Więcej
 • Bobrowiecka 8 oficjalnie otwarta!

  Mamy przyjemność poinformować o oficjalnym otwarciu budynku biurowego Bobrowiecka 8

  Więcej
 • Budowa Bobrowieckiej 8 została zakończona

  Z dumą informujemy, że realizowany przez nas budynek biurowy Bobrowiecka 8 został ukończony!

  Więcej
 • Carrefour Express na Bobrowieckiej 10

  Carrefour Express dołączył do najemców lokali usługowych budynku mieszkalnego Bobrowiecka 10

  Więcej
 • Rozmowa z Prezesem Spectra Development

  Wywiad z Panem Dariuszem Sokołowskim, Prezesem Zarządu Spectra Development.

  Więcej
 • Bobrowiecka 6 – duet sztuki i biznesu

  O połączeniu biznesu i sztuki przeczytamy na portalu nowawarszawa.pl

  Więcej
 • Spectra Development. O zielonych atrakcjach Dolnego Mokotowa pisze dziś Nowa Warszawa

  Polecamy szczególnie wszystkim tym, którzy wolny czas na świeżym powietrzu lubią spędzać nie tylko latem.

  Więcej
 • Grupa ENGIE kolejnym najemcą biurowca Bobrowiecka 8

  Z przyjemnością informujemy, że do grona najemców biurowca Bobrowiecka 8 dołączyła Grupa ENGIE.

  Więcej
 • Jest już pierwszy najemca warszawskiego biurowca Bobrowiecka 8

  Mamy przyjemność poinformować, że realizowany przez nas budynek biurowy Bobrowiecka 8 ma już pierwszego najemcę, którym jest firma CEDC International.

  Więcej
 • Więcej miejsca do pracy na Mokotowie

  Cieszymy się, że o naszej inwestycji przy Bobrowieckiej 8 jest coraz głośniej.

  Więcej
 • Bobrowiecka 10 gotowa do zamieszkania

  Budowa apartamentowca Bobrowiecka 10 została zakończona.

  Więcej
 • Dolny Mokotów – 12 minut od Centrum

  „W ostatnim czasie Dolny Mokotów stał się atrakcyjnym miejscem na biznesowej mapie Warszawy. Jako alternatywa dla wiecznie zakorkowanego Służewca, coraz bardziej zabudowywanej Woli oraz Alei Jerozolimskich przyciąga kolejnych inwestorów. Rozbudowana infrastruktura drogowa, a także dostępność komunikacji miejskiej zapewniają doskonały dojazd do większości dzielnic stolicy.” – pisze redakcja Nowej Warszawy.

  Więcej
 • Dolny Mokotów przyjazny dla rowerzystów

  Dolny Moktów na dwa koła w wydaniu redakcji portalu Nowa Warszawa.

  Więcej
 • Spectra Development Partnerem Zjazdu Absolwentów SGH

  Spectra Development znalazła się w gronie Partnerów Światowego Zjazdu Absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (dawniej SGPiS).

  Więcej